O nas

DDN Productions to najlepszy przykład na to jak pasja, wytrwałość i niekonwencjonalne podejście do tematu produkcji filmowej przekształcają się z do niedawna znanej jako Niezależna Grupa Filmowa DDN w profesjonalna firmę produkcyjno dystrybucyjną DDN Productions.

To co nas wyróżnia, to oryginalność i innowacyjne podejście do tematu produkcji filmowej. Jesteśmy w stanie przygotować scenariusz reklamy, teledysku czy filmu promocyjnego następnie wprowadzić go w proces produkcji i postprodukcji, czego finałem będzie gotowy produkt. Posiadany profesjonalny sprzęt filmowy wraz z profesjonalnym studiem fotograficzny, co pozwala nam na kompleksową produkcje spotów reklamowych i teledysków.

Głównym celem firmy jest wspieranie projektów i realizacja filmów z zakresu kina niezależnego. (pomoc w produkcji, promocja i dystrybucja kina niezależnego).

DDN Productions jako jedna z niewielu firm mając tak krótki starz może pochwalić się:

  • Zdobyciem kilkadziesięciu nagród na festiwalach filmowych w całej Polsce
  • Nasze filmy pokazywane były na festiwalach Kina niezależnego w całej europie (Francja, Irlandia, Niemcy)
  • Scenariusz do naszego filmu MANNA w 2007 roku zakupił sam Maciej Ślesicki a następnie wyprodukował jego remake, film trafił do dystrybucji kinowej i DVD. Reżyserem i scenarzystą nowej manny został założyciel DDN Productions Hubert Gotkowski
  • Prawa do naszych produkcji kupiły miedzy innymi: Canal +, TVP, TVP Kultura, Telewizja Kino Polska